Biz Kimiz

Home / Biz Kimiz

Biz Kimiz?

2009 yılında sadece alım satım felsefesi ile kurulan ancak milli sorumluluklarımız gereği elini taşın altına koyarak üretime adım atmış yenilikçi bir firmayız.

Ticari ahlaksızlığın profesyonellik sayıldığı,
duygusal davranmanın ise ticarette yerinin olmadığının söylendiği günümüzde,
hem amatör hem de duygusal ticaretimizle yıllardır ayakta durmakta ve her geçen gün firmamızı bir üst lige taşımaktayız.

Kurulduğumuz günden bugüne kadar Türkiye’nin tüm illerine ve hatta neredeyse tüm ilçelerinde ürünlerimiz kullanılmaktadır. 2010 yılında ilk büyük ticari anlaşmamızı Hepsiburada ile imzalamış olup şuan Tekzen, Tepehome ve Civil Mağazacılık firmalarına tedarik sağlamaktayız. Ülkemize döviz girdisi sağlamak için sürekli savaş halinde olan firmamız bugüne kadar bir çok ülkeye ihracat sağlamıştır.

Nasıl Üretiyoruz?

Tüm üretim çalışmalarımıza “Bizimde çocuğumuz var” cümlesi ile başlıyor. Ne yapıyorsak, ne üretiyorsak çocuklarımızın kullanabileceği şekilde daha sağlıklı, daha fonksiyonel, daha tehlikesiz üretmeye çalışıyoruz.

Ne Yapmıyoruz?

  • Örneğin üç beş lira kâr edeceğiz diye 2.Sınıf ve hatta 3.sınıf malzemeyi üretimimize sokmuyoruz.
  • Sektörün hızlı üretim yapan bazı firmalarının yaptığı gibi hurda plastik artıklarını tutkal olarak kullanmıyoruz.
  • Gerçek ölçüleri hiç bir şeye benzemediği için farklı ölçülerde 3 boyutlu çizimler ile göz boyayıp minyatür diyebileceğimiz ürünleri satmıyoruz.
  • “Efendim firma prosedürleri nedeniyle” diye başlayan sihirli profesyonel kelimeleri kullanıp çözüm üretmekten kaçmıyoruz.
  • Kurumsal görüneceğiz diye sabit hattımızda robot sesini dakikalarca müşterilerimize dinletip daha sonra müşterilerimizin bizi ne için aradığını unutturmuyoruz.
  • 2 Yıl Resmi garanti verip ilk sorunda tüketici hatası cevabı ile müşterilerimizi mağdur etmiyor. Baby Darling sözü ile 7 YIL Gerçek garanti veriyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Kısacası biz elimizden geldiğince çözüm odaklı olmaya çalışıyoruz. Sorunlar insanoğlunun olduğu her yerde ve her zaman olacaktır. Asıl sorun ise bunları çözmek yerine büyültmek olacaktır.

Biz Ticari Ahlak ile ürün üretmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

Mutlu Dünyamıza

Hos Geldiniz